Haber

Cumhur İttifakı’ndan Karabük’te Ortak Açıklama

Karabük’te Cumhur İttifakı çatısı altındaki siyasi partilerin il başkanları ortak açıklama yaptı.

AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, MHP İl Başkanı Adem Kar ve Refah Partisi İl Başkanı İsmail Özer tarafından yapılan ortak yazılı açıklamada, milletin Meclis’te çoğunluk vererek nasıl bir tablo istediğini gösterdiği belirtildi. Parlamentodan Halk İttifakına.

Yarın ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılacağı hatırlatılan açıklamada, “Allah’ın izniyle ikinci turda sizlerin güçlü desteğiyle milletimiz 5 yıl süreyle cumhurbaşkanlığını yeniden Recep Tayyip Erdoğan’a emanet edecek. rekor sayıda oy ve yüzde.” kelime yer aldı.

Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için bir dönüm noktası olduğuna dikkat çekilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

Türk Yüzyılı’nda cumhurbaşkanı konumuna gelebilmemiz, istikrar ve güvenin devamı, büyük ve güçlü bir Türkiye için, birlikte yürüyebilmemiz için Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiniz oylar çok önemlidir. Türk Yüzyılı yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Tam bağımsız bir Türkiye için, asrın lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir şekilde yeniden seçilebilmesi için yarın siz değerli hemşerilerimizden sağlam bir temel istiyoruz. Yarın sandık başına gidelim ve sandıklara hep birlikte sahip çıkalım. Birlik ve beraberlik içinde 28 Mayıs’ta Türk Asrını siz değerli Karabüklü hemşerilerimizle birlikte inşa edeceğiz. Karabük kazanacak, Türkiye kazanacak çünkü biz biriz, hep birlikte Karabük’te beraberiz. Biz her zaman birlikte Türkiye’yiz.”

haberarifiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu