Aliağa FK’ya moral yemeği
![](https://saruhanlihaber.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/aliaga-fkya-moral-yemegi-MYhnbVh4.webp)
Aliağa Karadenizliler Derneği, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Aliağaspor FK’nın Yunus Emre Belediyespor maçı öncesi oyuncu ve yönetimine moral yemeği verdi.
Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Aliağaspor FK, bu hafta Yunus Emre Belediyespor ile karşılaşacak. Karşılaşma öncesi Aliağa Karadenizliler Derneği, oyuncular ve grup yönetimi için moral yemeği düzenledi. Aliağa Karadeniz Halk Derneği Lokalinde düzenlenen yemekte; Aliağaspor FK Lideri Kamil Önal, Teknik Direktör Hakan Şapçı, teknik heyet ve oyuncularla birlikte; Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, belediye başkan yardımcıları, Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk, dernek yöneticileri ve üyeleri de katıldı.
Aliağa Karadenizliler Derneği Lideri Erol Mete, Aliağa FK’nın önümüzdeki dönemde galibiyet serisi yakalayacağına inandıklarını söyledi. Mete, “Şehrimizin takımı Aliağaspor FK ile gurur duyuyoruz. İnşallah bu haftadan itibaren galibiyet serisi başlar. Takımımıza bundan sonraki tüm maçlarda başarılar dilerim. Aliağa Karadenizliler Derneği olarak takımımıza desteğimizi sürdüreceğiz. Aliağa FK ekibi tüm gücümüzle her zaman tribünlerde.”
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da Aliağa FK’ya destek veren Aliağa Karadenizliler Derneği’ne teşekkür ederek, şehrin çok özlediği şampiyonluk hedefine lig sonunda takımın ulaşacağına inandığını belirtti. Lider Acar da Lider Mete’ye Aliağa FK formasını hediye etti. – İZMİR